Нападателят на Фулъм Димитър Бербатов се завърна в състава на "котиджърс" с попадение при победата на лондончани с 2:1 над Евертън

25 Септември 2013 | 17:14

Българският нападател на Фулъм Димитър Бербатов се завърна в състава на "котиджърс" с попадение при победата на лондончани с 2:1 над Евертън в третия кръг на турнира за Купата на Лигата на Англия.

Бербо пропусна дербито срещу Челси през уикенда заради контузия, но се завърна в състава на Мартин Йол и вкара първия си гол за сезона, за да изравни резултата в 54-ата минута на двубоя, след като "карамелите" бяха повели преди почивката с гол на Стивън Нейсмит в 12-ата минута.

С попадението си Бербо вдъхнови тима си за пълен обрат, след като само три минути след появяването си в игра Дарън Бент отбеляза втори гол и с това донесе успеха на "котиджърс". Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=449176