42-ото НС се разпуска на 6 август 2014 година

29 Юни 2014 | 18:47
1 коментара
Политика

На 6 август 42-ото то НС ще бъде разпуснато и ще бъде назначено служебно правителство. Отговорността е на президента. Преди това той ще свика консултации.

За това са се обединили по време на консултациите при президента, предаде репортер на БГНЕС.

Изборите да се проведат на 5 октомври. В рамките на 42 НС не е възможно да се състави ново правителство, са другите решения, които обединиха политици и институции.

В ход са и законови промени в за укрепване на банковата стабилност. Има криза на доверието и криминална атака, те трябва да бъдат преодолени и да бъдат преследвани по всякакъв начин. Политическите партии осъждат остро разпространяването на слухове, дестабилизиращи банковата система. Очакваме правоохранителните органи да действат и да предприемат решителни мерки за срещу действията срещу банките, са другите акценти, по които е постигнато обща позиция. Хората да са спокойни и, ако искат да теглят колкото искат пари, посочи в общата позиция Росен Плевнелиев. /БГНЕС

Добавени коментари

Ецо публикува:
30 Юни 2014 | 14:07
http://mejdu-redovete.com/%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81-%D1%81%D0%B5-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D1%81-%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%B0/ Държавната агенция за национална сигурност се бори с психозата за предстоящи банкови фалити, като разширява кръга на застрашените банки. Под предлог, че отчита свършена работа, ДАНС щедро разкрива информация, от която биха могли да настъпят непредвидими и застрашаващи банковата сигурност последици. Три сайта асистират на ДАНС, сред които е и „Капитал” на Иво Прокопиев. Възмутени читатели обвиняват службите в опит за задълбочаване на кризата.

Добавете Вашия коментар

TOP