Вихрен победи Беласица с 5:4 в Сандански

23 Август 2017 | 22:23

Общо девет гола видяха зрителите на градския стадион в Сандански в мача за Купата България, в който местният Вихрен победи Беласица Петрич с 5:4.

Това бе и срещата между единствените два отбора от Пиринския край ,които ще участват в турнира за купата на България от квотата на аматьорския футбол.
За отбора на домакините головете отбелязаха Александър Якимов в 6-ата минута, Венцислав Стоянов в 16-ата и 42-ата минута, както и Даниел Пехливанов, който също се разписа два пъти в 52-ата и 54-ата минути. За отбора на гостите хеттрик реализираха Владимир Кабранов (18, 56 и 79), а веднъж се разписа и Мартин Таушанов (71).

Във втората минута от продължението главният съдия Благой Манов показа червен картон на Стоян Манолски от отбора на Вихрен за удар с крак в главата на Любо Танев от Беласица.

С тази победа отборът на Вихрен продължава след първия предварителен кръг в турнира за Купа България.Пирин спорт