Септември Симитли с първа победа като гост

03 Септември 2018 | 19:38

Отборът на Септември Симитли спечели първа победа като гост през този сезон. В среща от 5-ия кръг на Югозападната трета лига Септември победи Чавдар в Етрополе с 1:0.  Наставникът на гостите Спас Стоименов заложи на доста юноши и ти не го подведоха.

Домакините имаха ситуация за гол в 20-та минута, но ударът на Николай Ботев не беше точен. Владимир Гогов пък удари греда за гостите.Попадението за отбора на Септември дойде веднага след това, след центриране на Асен Топузов, Лъчезар Дафков  отбеляза невероятен гол с пета в десния ъгъл на вратата. До края на полувремето играта се съсредоточи в центъра на терена, без положения.

В началото на второто полувреме гостите имаха претенции за дузпа , след нарушение срещу Кирил Николов. Победата бе втора поредна за отбора от Симитли и му позволи да излезе на 8-мо място, а Чавдар е на 9-та позиция със същия актив.Пирин спорт