Организаторите на детския футболен турнир за „Купата на Coca-Cola” в Благоевград удължават срока за записване до края на февруари

06 Февруари 2014 | 13:31
Общество
Организаторите на детския футболен турнир за  Купата на Coca-Cola” в Благоевград удължават срока за записване до края на февруари

Надпреварата е разделена на 4 етапа. Първият е квалификационен. Той се провежда на принципа на вътрешно-училищни турнири в периода февруари – март.  Отборът-победител се класира за градски турнир, който за Благоевград ще се проведе на 12 април. Последният етап са финалите. Те ще се играят в София на 17 и 18 май. Отборите ще са разпределени в 2 групи по 4 отбора и всеки ще играе срещу всеки по системата на Бергер. Победителят получава 3 точки, при равенство се присъжда 1 точка, за загуба 0 точки.

<p font-family:="" font-size:="" line-height:="" p="" style="\" color:"="" text-align:="">Загубилите отбори се срещат за 3-4 място, а победителите се изправят един срещу друг на финала. Останалите отбори се класират от 5-то до 8-мо място, съобразно резултатите от мачовете им в групите. Отборите, заели първите 4 места в районните и градски турнири, получават предметни награди. Победителят в турнира получава „Купата на Coca-Cola”, а специалната му награда е участие в международен лагер в Италия. Останалите участници във финалната четворкта получават купи и предметни награди.