Левски с поражение и в Албания след късен обрат

10 Ноември 2017 | 00:26

Баскетболистите на Левски 2014 паднаха със 76:79 при визитата си на албанския шампион Тирана и записаха втора поредна загуба в Балканската лига, след като преди два дни отстъпиха и при гостуване на косоварите от Башкими (Призрен).

Срещата в Тирана бе изпъстрена с обрати, като българският тим дори водеше с 15 точки в един момент, но допуснаха обрат. Преди последната четвърт Левски 2014 имаше аванс от една точка при 60:59, а четири минути преди края преднината дори бе 6 точки – 76:70. В този момент българите се сринаха, домакините завършиха мача с 9 поредни точки и триумфираха с победата.

„Сините” имат две победи и три поражения в турнира от началото на сезона, а албанският е лидер в класирането с три успеха и две загуби.БЛИЦ-СПОРТ