Четвърта поредна загуба за Септември (Симитли)

29 Май 2018 | 18:13

Поредна неприятна загуба с 3:1 за отбора на Септември(Симитли) се оказа гостуването им на Чавдар(Етрополе). Срещата започна равностойно и за двата отбора, докато в 15-та минута след атака на домакините, след удар от границата на пенала, Чавдар отбелязаха за 1:0.

След първото попадение на домакините в отбора на симитличани се почувства желание за бързо изравняване, но за жалост имаше много пропуски. Борислав Хазуров пропусна, веднага след него Веско Весков имаше чисто положение, което също бе пропуснато. След грешка на защитата на Септември, отборът на Чавдар се възползва и в 20-та минута отбеляза за 2:0. До края на първото полувреме футболистите на Септември имаха шанс да покачат резултата чрез Весков- сам срещу вратаря, Васил Божинов, а Хазуров пропусна да отбележи от 11-те метра след отсъдена дузпа за Симитли.

Второто полувреме по-добрият отбор на терена беше безспорно Септември. Пропуски за Септември направиха Илиан Христов, Васил Божинов пропусна на два метра пред вратата. Единственото попадение за Септември отбеляза Хазуров в 85-та минута за 2:1. В 92-та минута след отсъдена дузпа за домакините резултата стана 3:1.

Според старши –треньорът на Септември (Симитли) Спас Стоименов, играта която са показали футболистите му в този мач е била много добра, но късметът не е бил с тях. „Може би това беше мачът с най- много положения за нас този сезон“ коментира още той.

Състав Септември (Симитли) Илиян Узунов, Ивайло Иванов, Асен Топузов, Евгени Тунтев, Веско Весков(Борис Божинов), Борислав Хазуров , Кирил Домозетски (Тихомир Костурков), Васил Божинов(Лъчезар Дафков), Илиан Христов, Анатоли Лулейски, Ибрахим Алим.