Григор Димитров с много слаб мач, отпадна и във Вашингтон

06 август 2022 | 09:18

Българската ракета в тенис елита Григор Димитров проведе неузнаваемо слабо доиграването на осминафиналния си сблъсък със Себастиан Корда във Вашингтон и отпадна след 6:4, 1:6, 2:6 за общо 2 часа и 19 минути игра, разпределени в два дни. Въпреки че вчера топ тенисистът ни съумя да пробие още в първия гейм и да не допусне отпускане до края на първия сет, затваряйки го сравнително рутинно, то >> повече

Стряскащо начало на сезона за Байерн, вкара шест на Айнтрахт като гост

06 август 2022 | 09:08

Байерн стартира с гръмка победа защитата на титлата си в Бундеслигата. Баварците пометоха с 6:1 като гост носителя на трофея от Лига Европа - Айнтрахт в първия ден от новия сезон.   Въпреки че през лятото останаха без голмайстора си Роберт Левандовски, шампионите нямаха никакви проблеми в атака. Начало на головото шоу даде Йошуа Кимих още в петата минута, к >> повече

Пламена Миткова спечели титла за България от Световното по лека атлетика в Кали

06 август 2022 | 09:06

Пламена Миткова спечели световна титла в скока дължина от първенството до 20 г. в колумбийския град Кали. Тя постигна 6,66 в третия си опит, което е най-доброто постижение за състезателката на "Локомотив" (Пловдив), чийто треньор е Ивайло Русенов. Предишният ѝ личен рекорд бе 6.58 метра, постигнат през този сезон.   По време на състезанието почти непрекъсн >> повече

Бербатов финансира ново първенство! Изключените от БФС клубове организират своя лига

05 август 2022 | 09:57

На 10 септември се предвижда да стартира Аматьорско футболното първенство, администрирано и финансирано от екипа и на кандидата за президент на БФС Димитър Бербатов, пише в днешния си брой в. „Мач Телеграф“. В него ще участват изключените клубове след алтернативния конгрес на централата в НДК през март, който избра легендарният нападател за президент на централата, но съдът в крайна см >> повече