Летен вирус остави „Хлапетата“ в подножието на топ 3 в международен турнир

17 август 2022 | 09:25

Летен вирус остави формацията набор 2014 на „Хлапетата“ извън топ 3 на силния международен турнир в курорта Албена. Въпреки здравословните неволи футболните таланти от детската академия в Благоевград намериха сили да финишират на четвъртата позиция от 16 отбора с внушителната голова разлика 22:1. Излъчиха и най-точния стрелец в надпреварата, капитана Борис Андреев, който оглави класаци >> повече

Още един от младите таланти на Пирин получи тежка контузия

15 август 2022 | 12:22

Един от най-големите таланти на ДЮШ на Пирин Даниел Камбошев е с тежка травма. В контрола на набор 2008, офанзивният халф получи фрактура в левия крак след единоборство. Талантът веднага е приет в болницата в Благоевград, откъдето малко след това е транспортиран с линейка до „Пирогов“. Камбошев бе опериран успешно и сега предстои няколкомесечно възстановяване. От ОФК Пирин заявих >> повече

Гришо срещу Шаповалов в ранните часове на вторник

15 август 2022 | 09:50

Григор Димитров ще започне участието си на турнира от сериите Мастърс в Синсинати в ранните часове на вторник.   Първата ракета на България се изправя срещу канадеца Денис Шаповалов в мач от първия кръг на надпреварата, който е насрочен за последен в днешната програма на корта Грандстенд. Това означава, че двубоят на Гришо ще започне след полунощ, като може >> повече

ЦСКА победи с 1:0 Септември в шестия кръг на Първа Лига

15 август 2022 | 09:45

ЦСКА спечели с 1:0 домакинството си на Септември от шестия кръг на Първа Лига. Треньорът Саша Илич беше направил девет промени в сравнение с мача срещу Сейнт Патрикс. Тимът му изпитваше колебания, но все пак стигна до трите точки.   Само девет минути след началото Симеон Александров се разписа във вратата на ЦСКА, но голът бе отменен заради засада на младок >> повече

Наско Сираков се обърна към привържениците на Левски: Тези вълшебни 7 месеца ще станат 7 вълшебни години

13 август 2022 | 08:12

Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков се обърна към привържениците на "сините" след отпадането от Хамрун Спартанс. "Сините" загубиха реванша от третия квалификационен кръг на Лигата на Конференциите след изпълнение на дузпи.   "Скъпи Левскари, сигурен съм, че изминалата нощ е била тежка за всички Вас. Сигурен съм, че утрото е било още по-тежко >> повече