Ветераните на "Пирин" Благоевград победиха "Беласица" Петрич! Иван Цветков вкара всичките голове за 4:0

08 Октомври 2020 | 17:36

Футболната легенда на „Пирин“ Благоевград Иван Цветков вкара всичките голове за победата над „Беласица“ с 4:0 в областния финал от държавното първенство за ветерани днес.

Заради ранния час на мача в днешния работен ден, едва 100-ина зрители, броили по 2 лева за билет, сколасаха да изгледат целия спектакъл на стадион „Христо Ботев“.

Бившият национал се разписа по 2 пъти във всяко от полувремената, а попадението за 3:0 в 51-та минута дойде след страхотен капещ лист в мрежата на иначе отличния Атанас Ковачев.

Футболни умения показа ветерана на Беласица - Георги Динев, който към момента е Народен представител от ПП ГЕРБ.