Старшата на Септември (Симитли) с равенство срещу Марек (Дупница) в последния мач от полусезона

26 Ноември 2016 | 19:24
Още през първото полувреме юношите старша възраст на Септември (Симитли) имаха предимство на терена. Доста по-чиста игра от тази на противниците си показаха момчетата на Спас Стоименов. Въпреки добрата игра те пропуснаха да отбележат три чисти голови положения, които ги мотивираха повече. В 35-тата минута симитличани откриха резултата от дузпа, изпълнена oт Боби Божинов. Така Септември поведе в резултата за 1:0, той остана непроменен до полувремето.

През второто полувреме надмощието на терена на Септември продължаваше да личи, като отборът на Марек нямаше нито едно чисто положение. В 85-тата минута обаче след отсъден обратен фал за Марек, те изравниха за 1:1, което и остана крайният резултат на срещата.

След края на мача старши треньорът на Септември – Спас Стоименов  бе категоричен:
„Резултатите не са толкова важни за нас, в момента ние се опитваме да научим момчетата да играят добър футбол, да израстват и да продължават напред в кариерата си. Доволен съм от полусезона и съм щастлив да виждам желанието за игра и хъс във футболистите си.“