Спортист Падеш спечели последния си домакински мач за полусезона и оглави първото място в класирането

29 Ноември 2020 | 09:43

Футболният отбор на Падеш спечели последния си домакински мач за полусезона и заслужено е на първото място в класирането.

Мачът започна с едноминутно мълчание в памет на големия Диего Марадона, който ни напусна през седмицата.

Гостите от Склаве, влязоха мотивирано в мача, с балансиран отбор и един невероятен вратар, който днес бе "заключил" вратата си. След нулево първо полувреме и много пропуски , в игра влезе бившето орле Кирил Грозданов. След негово центриране от корнер, студента по медицина Асен Зикатанов(на снимката) засече с глава за 1:0.Това бе негов 8-ми гол за сезона и серия от четири мача, в които се разписва.

Последваха пропуски и пред двете врати, мача се поизнерви и главния съдия Иван Донев прибегна до картони. Показа 4-ри жълти и един червен на вратаря на домакините Вакашински за реплика. Последните 5 мин на вратата застана левия бранител Влади Трендафилов, който се отличи с прекрасно спасяване в последната минута на мача.източник:Пирин спорт