Спортика загуби финала за Купата с автогол в последната минута!

27 Юни 2019 | 05:46

Благоевградският женски футболен отбор Спортика загуби драматично и много злощастно финала за купата на България. В Ковачевци момичетата от Благоевград паднаха от хегемона и шампион НСА с 2:3 след автогол в последната минута. При топката се удари в гърба на Здравка Парапунова и влезе в мрежата...

На всичко отгоре главният съдия Георги Николов даде две дузпи за НСА,но Велина Кошулева  пропусна едната. В интерес на истината реферът,който е бивш футболист на Беласица и Марек даде дузпа и за Спортика.

Преди почивката момичетата от Благоевград дори поведоха с 2:1 с голове на Здравка Парапунова и Вероника Гоцева от дузпа. Това бе четвърти финал за Спортика за купата на България, за съжаление и четвърти загубен от НСА...Пирин спорт