Спортика и Пълдин с атрактивно равенство при жените

06 Ноември 2018 | 06:50

Пловдивският ЖФК Пълдин завърши 2:2 като гост на Спортика в Благоевград в мач от 6-ия кръг на държавното първенство по футбол за жен. И четирите попадения паднаха още до 28-ата минута на срещата.
На два пъти точна за пловдивчанки, които на два пъти повеждаха в резултата бе Александра Янева в 8-ата и 27-ата минути.Домакините от Спортика на два пъти бяха изоставащи в резултата, но възстановяваха равенството с голове в 14-тата минута от дузпа на Здравка Парапунова и 28-та чрез Силвия Джалева.

С ремито момичетата на треньора Ангел Славов имат вече актив от 10 точки. С толкова са също отборите на ЛП Суперспорт и Спортика, които са втори и трети в класирането. Момичетата от Пловдив имат обаче мач по-малко.Пирин спорт