„Септември“ Симитли с важна победа над „Спартак“ Плевен

27 Февруари 2016 | 19:31
Септември  Симитли с важна победа над  Спартак  Плевен

С едноминутно мълчание започна срещата между Септември и Спартак в памет на бившия национал на България Иван Здравков, феноменалния защитник Трифон Иванов и бележитият съдия Любчо Славчев.

Много добра игра показа отборът на“ Септември“ Симитли през целия мач. Момчетата на Тодор Киселичков излязоха в много добра форма срещу отбора на „Спартак“ Плевен . В 34-тата минута Владимир Каптиев получи помощ от дълбочина и финтира двама централни защитници на гостите и технично отбеляза за 1:0. В началото на второто полувреме в 57-мата минута, Каптиев отново завърши бърза три ходова атака на „Септември“ и от непосредствена близост отбеляза вторият решаващ гол в срещата.

В 66-тата минута противниковия отбор остана с човек по-малко, като съдията отсъди червен картон на играч от „Спартак“ Плевен. Доста положения създадоха симитличани пред вратата на противника, което показа спокойствието и новия стил на игра, който изгражда отбора. 2:0 завърши мачът, а Септември взе първите 3 точки в пролетния си актив и направи важна крачка към спасението си.