Септември - Симитли победи "Пирин" - Разлог в Елешница

26 Юли 2018 | 18:28

Септември (Симитли) победи Пирин (Разлог) с 4:2 в приятелска среща играна вчера на стадиона в Елешница.  Двата отбора изиграха полезна контрола с цели 6 попадения

Още в 20-та минута на първото полувреме Септември (Симитли)  поведе чрез Владимир Гогов. В 30-та минута след отсъдена дузпа Красимир Шапкарев  отбеляза за 1:1.  Само две минути по-късно Пирин поведе след дежурното попадение в контролите на Александър Александров. Положенията продължаваха и пред двете врати капитанът на Септември Анатоли Лулейски  изравни за 2:2.

В началото на втората част отборът от Симитли поведе гол на Кирил Домозетски, а в 55-та минута Асен Топузов оформи и крайното 4:2.До края на срещата и двата отбора имаха положения, но не ги реализираха.

Следващата контрола за Септември е тази събота, от 10:30 часа в Симитли срещу отбора на Марек (Дупница).Пирин спорт