Пирин Разлог победи Вихрен Сандански с 4:0 в контролна среща

22 Юли 2018 | 06:33
1 коментара

Пирин Разлог победи Вихрен Сандански с 4:0 в контролна среща играна на стадиона в Разлог. Това е втора поредна победа за Пирин  през тази седмица, след като в сряда Марек беше победен с 3:0. В равностойния двубой възпитаниците на Христо Джоджов си вкара положенията, които създадоха. За разлика от гостите от Сандански...

Цветан Варсанов откри резултата в 28-ата минута. Два гола вкара Александров - в 62-ата и 90-та от дузпа, а между двете му попадения се разписа и Родриго в 75-тата минута. Днес стана ясно ,че пропада предвидената за 4-ти август контрола с македонския Саса Каменница. Двата отбора играха помежду си и точно преди година.

Почти сигурно на стадиона в Разлог тогава ще гостува вместо македонците Пирин Гоце Делчев.Пирин спорт