Пирин Разлог победи като гост Беласица Петрич с 3:1

22 Октомври 2017 | 04:17

Отборът на Пирин Разлог победи като гост Беласица Петрич с 3:1 в среща от 12-ия кръг на Югозападната трета лига. Това бе първата победа за гостите в този кръг, а отборът от Разлог има вече цели три победи като гост през сезона. И  си създаде репутация на един от най-силните гости на Югозапад.

На  стадиона в  село Коларово за момчетата на Христо Джоджов  голям мач направи французина Жил Лаусън . Той вкара и трите гола за гостите в 15-тата, 32-ра и 65-та минута. С две асистенции се отчете Йордан Йовчев, който в 39-тата минута имаше нещастието да си вкара и автогол.

Лаусън вече има 6 гола в 4-ри мача за Пирин Разлог. Той бе привлечен тук от третодивизионния френски Бове. В класирането Пирин излезе на 7-мо място с актив от 17 точки, а Беласица дели 14-тото място с Пирин Гоце Делчев с 13 точки.Пирин спорт