Пирин Благоевград загуби от Лудогорец в юношеската група до 19 години

30 Март 2019 | 07:39

Пирин загуби с 0:1 от Лудогорец в среща от 21-ия кръг на Елитната ни юношеска група до 19 години. През есента орлетата на Васил Петров изненадаха и спечелиха в Разград.

Единственото попадение в мача  падна в 25-ата минута. Кристиян Кънчев се разписа за Лудогорец. Срещата се игра при много силен вятър, който затрудни и двата тима. През първата част гостите атакуваха срещу вятъра. Освен гола, възпитаниците  на Тодор Живондов имаха три стопроцентови ситуации. След почивката срещата бе равностойна като нямаше чисти положения, а гостите не успяха да развият контраатаките си. Своите шансове имаха и орлетата.

В класирането Пирин е на 10-то място с 30 точки, а Лудогорец е на 2-ра позиция с 47 точки.Пирин спорт