Отборът на ЦСКА-София победи Локомотив Пловдив с 1:0 като гост в мач от 17-ия кръг на Първа лига

26 Ноември 2017 | 18:54

Отборът на ЦСКА-София победи Локомотив Пловдив с 1:0 като гост в мач от 17-ия кръг на Първа лига, който ще бъде запомнен най-вече с мелето, което си спретнаха феновете на двата отбора. На стадиона в парк "Лаута" ,мМалко преди почивката група привърженици на "червените" преодоляха предпазните огради на сектора си и се насочиха към феновете на домакините. Някои от играчите на "армейците" се опитаха да спрат феновете, но не успяха да го сторят и в крайна сметка се стигна до меле между привържениците на двата отбора.

Реферът на срещата Ангел Ангелов прекъсна временно двубоя, докато полицията се справи със ситуацията, след което мачът бе подновен. На терена ключовият момент дойде в 35-та минута, когато Кирил Десподов се разписа след отлично изпълнение от свободен удар. До края не паднаха повече голове и „червените“ записаха победа. След този успех ЦСКА-София вече има 38 точки се доближи на точка от лидера Лудогорец, който утре приема Витоша Бистрица. Локомотив Пловдив заема 9-то място с актив от 20 точки. /БГНЕС