Младите таланти на Пирин Благоевград спечелиха детския турнир в Банско

13 Юни 2019 | 18:02

Децата на Пирин Благоевград спечелиха детския футболен турнир в Банско. Той бе  организиран от Областния съвет на БФС Благоевград и Министерството на младежта и спорта, в който взеха участие десет отбора от цялата Благоевградска област. Във финалната среща малките орлета на Васил Петров победиха с 4:1 съгражданите ни си от Хлапетата. А в мача за третото място Орлетата победиха с 2:1 Беласица Петрич.

Децата бяха наградени с екипи и медали от заместник- кмета на община Банско Ивайло Ръхов. Отборите, участници в турнира бяха: Пирин”(Благоевград), “Хлапетата”(Благоевград), ”Орлетата”(Благоевград), ”Пирин 2001”(Благоевград), ”Банско”(Банско), ”Беласица”(Петрич), “Вихрен”(Сандански), ”Спорт Вилаж”(Сандански), “Пирин”(Разлог) и “Места”(Хаджидимово).Pirin sport