Малките футболисти от Симитли с приз от турнир в Македония

13 Юни 2018 | 10:16

Детската футболна школа “Малки шампиони” от Симитли участва на детски футболен турнир “Оризари къп” в Кочани, Македония. Водени от треньора Георги Стоянов се представиха с родените 2008 г.

Състезателката на клуба Катерина Мария Равначка спечели приза “Най- добър играч на турнира”. В първия ден от турнира,, Оризари куп“ шампионите се представиха прекрасно. Два мача- две победи -без допуснат гол. Малки Шампиони- Академия Апостолов- 3:0, Малки Шампиони- Драчево- 4:0. Малки Шампиони- Ню Йорк- 5:1.

На полуфинала обаче спортните надежди на Симитли загубиха на дузпи, след като се изля проливен дъжд и терена беше наводнен. Купа и много емоции донесоха децата у дома, коментира Георги Стоянов след завръщането си от Македония.

Децата се завърнаха заредени с много положителни емоции. Намериха и много нови приятели.

В момента отборът е на турнир в гр. Банско, където се очаква да пожъне нови успехи.