Макриев и Неа Саламина с драматична победа в Кипър

11 Декември 2017 | 09:53

"Българският" Неа Саламина победи драматично Арис Лимасол с 2:0 в среща от 15-ия кръг на шампионата в Кипър.

"Българският" Неа Саламина победи драматично Арис Лимасол с 2:0 в среща от 15-ия кръг на шампионата в Кипър. И двете попадения бяха вкарани след 90-тата минута на мача и бяха дело на Константитос Минтикис и Андерсон Корея. Това бе и първа победа за Неа Саламина и едва втора от началото на първенството. Благодарение на нея обаче тимът на Димитър Макриев и Марио Кирев вече е на  12-то място с актив от 11 точки и не е на едно последните две места в класирането.

Роденият в Гоце Делчев Макриев изведе отбора си отново с капитанската лента и изигра пълни 90 минути, а Марио Кирев остана на резервната скамейка. В следващия кръг Неа Саламина гостува на шампиона Апоел в Никозия на 16-ти декември.