„Локомотив“ Сф направи престижно 1:1 като гост в контрола с втородивизионния „Пирин“ Разлог

21 Февруари 2016 | 16:27
Локомотив  Сф направи престижно 1:1 като гост в контрола с втородивизионния  Пирин  Разлог

„Локомотив“ Сф направи престижно 1:1 като гост в контрола с втородивизионния „Пирин“ Разлог. Играта между 11-ия в „Б“ група „Пирин“, който е сериозно подсилен за пролетта, и лидера в четвъртото ниво на софийския футбол „Локомотив“, бе равностойна.

Домакините поведоха в резултата в 30-ата минута, а „Локомотив“ изравни в 48-ата минута с гола на Кристиян Величков за крайното 1:1. Мачът се игра при добър терен и време. Това бе и първи мач за новият „Пирин“ в Разлог. Както е известно, след като новият спонсор на „Ботев“ Пловдив Румен Чандъров  пое издръжката и на отбора от Разлог, на практика тимът воден от Николай Митов ще тренира в София и само ще играе домакинските си срещи на новия стадион в Разлог.

Следващата контрола на „Локо“ Сф е срещу „Ботев“ във Враца на 24 февруари от 15.00 ч. За „Пирин“ предстои участие в шампионата на „Б“ групата след само 5 дни.