Карабах и Чудото от Благоевград започнаха с победа новия сезон (ВИДЕО)

17 Август 2019 | 07:56

Карабах Агдем започна с победа новия сезон в първенството на Азербайджан. Шампионите победиха с 1:0 като гост Кешла. Българският национал Симеон Славчев беше резерва за Карабах и не се появи в игра.Част от години насам от шампиона на азерите са и двамата кондиционни спецове от Благоевград Чудомир Чокаров-Чудото и Марио Митов.

Преди броени дни тимът на Славчев и Чудото претърпя болезнена загуба (0:2) от АПОЕЛ Никозия и отпадна в третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Мачът с Кешла също не беше лесен и победата дойде чак в 78-ата минута с гол на Исмаил Ибрахимли. В четвъртък Карабах ще гостува на северноирландския Линфийлд в първи двубой от плейофите за влизане в групите на Лига Европа.Пирин спорт