Карабах и Чудото от Благоевград с равенство в Ирландия (ВИДЕО)

25 Юли 2019 | 08:38

Националът Симеон Славчев беше титуляр за Карабах Агдем и игра цял мач при равенството срещу Дъндолк от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Срещата в Ейре завърши 1:1, а Славчев получи жълт картон преди почивката. Част от отбора на азерите са и благоевградските кондиционни специалисти Чудомир Чокаров-Чудото и Марио Митов.

Карабах Агдем показа, че е по-стойностният отбор, но след като поведе рано с гол на Махир Амрели, подходи високомерно и пропусна няколко чисти положения пред вратата на домакините. Симеон Славчев също имаше възможност да вкара втори гол за азерите, но не се възползва от нея.

През втората част контузия получи Медведев, а ирландците, окуражавани от феновете си, започнаха все по-смело да атакуват. Защитата на Карабах не беше никак стабилна и в 78-ата минута логичното се случи с изравнителното попадение на капитана Пат Хоубан.Въпреки слабото второ полувреме, Карабах остава фаворит за класиране в следващия кръг, където ще го чака АПОЕЛ Никозия.Видео