Карабах и Чудото от Благоевград продължават напред в Шампионската лига

01 Август 2019 | 08:03

Българският национал Симеон Славчев се появи като резерва за Карабах, който разгроми с 3:0 Дъндолк и се класира за третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Славчев влезе в 73-ата минута на мястото на Мичел при резултат 1:0. Както е известно част от шампиона на Азербайджан са и благоевградските кондиционни специалисти Чудомир Чокаров-Чудото и Марио Митов.

Преди седмица тимът от Азербайджан стигна само до 1:1 в Ейре, но показа, че има доста повече класа. Днес това си пролича отново и гостите нямаха шанс. Още в 12-ата минута Хайме Ромеро получи чудесен пас от Абдела Зубир и простреля вратаря Гари Роджърс. Домакините имаха още няколко чисти положения през първото полувреме, но ги пропиляха.В 76-ата минута, малко след влизането на Славчев, Максим Медведев центрира към Аилтон и той вкара гола на успокоението. До края остана време Ромеро да се разпише още веднъж за крайното 3:0.