Юношите тръгнаха с победа към Европейското

08 Ноември 2017 | 19:53

Юношеският национален отбор на България по футбол стартира с победа похода си към Европейското първенство.

В двубой от първия кръг на квалификациите в Сливен нашите се наложиха с 2:1 над Исландия, а попаденията за нашите паднаха между 77-ата и 83-ата минута на мача.

Появилият се като резерва в 60-ата минута Тони Иванов се разписа в 77-ата минута след като довкара топката в мрежата след удар на Тилев. Само пет минути след това Станислав Иванов се разписа за 2:0. Исландия получи дузпа в 87-ата минута, а Финсон я превърна в гол, пращайки Шейтанов в обратния ъгъл.

България поведе в групата, в която са още Англия и Фарьорски острови, който е следващият съперник на юношите ни (11 ноември). БЛИЦ СПОРТ