Юношата на Пирин Благоевград Христо Златински изненадващо изпадна в немилост

17 Август 2018 | 10:49

Без българите Христо Златински и Радослав Димитров -Меси в състава си румънският Университатя Крайова стигна до 1:1 у дома срещу РБ Лайпциг в реванша от третия предварителен кръг на Лига Европа. Тимът от северната ни съседка обаче отпадна с общ резултат 2:4, след като загуби първия мач в Лайпциг с 1:3. Юношата на Пирин Благоевград Златински изненадващо изпадна в немилост, след като дори бе и капитан на румънския отбор и спечели  с него през май и купата на Румъния.

Германският тим уби интригата в сблъсъка на стадион „Йон Облеменко“ още в 39-ата минута, след като Марсел Забитцер откри резултата. Румънският тим успя единствено да върне едно попадение в 85-ата минута чрез Раул Байку. Така РБ продължи напред, а Университатя приключи участието си. Пирин спорт