От днес! Нови правила за достъп до стадион „Христо Ботев“

27 юли 2019 | 15:21

Във връзка с предстоящия днес първи мач за сезона за ФК Пирин Благоевград и очаквания голям интерес към двубоя, както и някои нови мерки за сигурност и достъп до стадион „Христо Ботев“”, от ръководството обръщат внимание към новите правила и ред на територията на съоръжението: На служебния вход и паркинг, достъп ще получават само закупилите си VIP абонамент за сезон 2019/20, к >> повече

Болки в ушите спряха  Антъни Иванов от последния му старт на световното първенство по плуване в Южна Корея

Болки в ушите спряха Антъни Иванов от последния му старт на световното първенство по плуване в Южна Корея

26 юли 2019 | 12:31

Болки в ушите извадиха Антъни Иванов от последния му старт на световното първенство по плуване в Южна Корея. Най-добрият ни плувец трябваше да се състезава на 100 м бътерфлай, но след препоръка на лекаря и съвещание на треньорския щаб е било преценено да не стартира, за да бъде овладян възпалителният процес. А за да се случи това Антъни трябва да взема лекарства, в които има и забранени субстан >> повече

1 коментара
Официално: Пирин Благоевград с нов собственик!

26 юли 2019 | 12:27

От днес официално Пирин Благоевград има нов собственик. Това е фондът "Емирейтс Уелт". С решение на ОБС Благоевград  на редовната за юли сесия, 75% от ОФК Пирин вече са на на фонда, 25% остава общинското участие. С 31 гласа "За" и 3 "Против" местните парламентаристи дадоха зелена светлина на новия проект. Важна подробност е ,че занапред парите от общинския бюджет за Пирин, ще се използват >> повече

1 коментара
ЦСКА и Локомотив Пд с победи в Лига Европа

26 юли 2019 | 08:05

ЦСКА победи Осиек минимално с 1:0 в първи мач от втория предварителен кръг на турнира Лига Европа, игран на стадион „Българска армия“ в столицата. Автор на единствения гол в срещата стана бразилецът Евандро в началото на второто полувреме. В 21-ата минута отбраната на „армейците“ при едно центриране остави непокрит Мирко Марич, който стреля с глава, но вратаря Черниауска >> повече

Футболист №1 на България за 2018 година Кирил Десподов не спира да бележи

25 юли 2019 | 08:48

Футболист №1 на България за 2018 година Кирил Десподов затвърди добрите впечатления, които оставя от началото на подготовката. Вчера крилото на Каляри отбеляза гол в контролата срещу Киево, спечелена с 2:1, а представянето му заслужи много похвали в социалните мрежи от фенове на клуба от Сардиния. Десподов започна като титуляр в схема с двама нападатели. Българинът си партнираше в предни >> повече