Пирин с кадрови проблеми преди днешния мач с Локомотив в Пловдив

18 февруари 2018 | 11:44

ОФК Пирин има кадрови притеснения преди днешния мач с Локомотив в Пловдив. „Орлетата“ ще мислят до последно дали да включат в групата контузените Тодоров, Чапов и Траянов, а наказан е Костадинов. „Направихме пълноценна подготовка в добри условия- и тук в Благоевград, и в Турция. Радващо е, че младите състезатели свикнаха вече с натоварванията и определено показват растеж. Въпр >> повече

Григор Димитров се класира за финала на тенис турнира от сериите ATP 500 в Ротердам

17 февруари 2018 | 23:22

Григор Димитров се класира за финала на тенис турнира от сериите ATP 500 в Ротердам. На полуфиналите поставеният под номер 2 в схемата българин победи с 6-3, 0-1 и отказване Давид Гофен от Белгия. Така Димитров се класира за първия си финал през годината, където негов съперник ще е победителят от двубоя между новия номер 1 в света Роджър Федерер и Андреас Сепи. Подобно на предишните сблъсъци п >> повече

Григор Димитров на полуфинал в Ротердам

16 февруари 2018 | 17:22

Най-добрият ни тенисист Григор Димитров се класира за втори път след 2013 година за полуфиналите на турнира в зала в Ротердам с награден фонд 2 милиона евро. Поставеният под номер 2 Димитров пласира 12 аса при успеха над руснака Андрей Рубльов с 6:3, 6:4 за 76 минути. С победата 26-годишният хасковлия си гарантира завръщане на четвъртото място в световната ранглиста, от което ще измести герм >> повече

Борислав Михайлов остава президент на БФС

16 февруари 2018 | 17:21

Борислав Михайлов остава президент на Българския футболен съюз. На днешния осми редовен Конгрес на централа бившият вратар на националния ни отбор събра 463 гласа от общо 504 действителни. Той пребори конкуренцията на другите двама кандидати Любослав Пенев и Ивайло Дражев, които събраха съответно по 36 и 5 гласа. По този начин Михайлов си осигури победата и ще започне своя четвърти мандат наче >> повече