Огромно признание за България от ФИФА и УЕФА

21 април 2021 | 10:54

Българска съдийска бригада ще свири на Олимпийските игри в Токио през лятото! Водещият български арбитър Георги Кабаков и асистентите му Мартин Маргаритов и Диян Вълков получиха огромно признание от ФИФА и УЕФА. Европейската централа изпраща 8 съдийски бригади за футболния турнир на Олимпиадата, а една от тях е от България, начело с пловдивския рефер, посочва сайтът law5. Така за първи пъ >> повече

За два дни! Пътят до Делвино става трасе за автомобилно състезание

20 април 2021 | 10:43

На 24 и 25 април община Благоевград ще бъде домакин на автомобилно състезание Планинско изкачване „Благоевград“. И тази година ралито ще се проведе на 4-километровото трасе до село Делвино, поради което пътят до селото ще бъде затворен на 24 април от 13.00 часа за провеждане на официална тренировка – 3 манша, а на 25 април – за часовия интервал от 10.00 часа д >> повече

Ива Уорън: В ЦСКА ще покажа, че жените имат място във футбола

20 април 2021 | 07:32

ЦСКА има нов директор - това е бившият президент на Пирин Благоевград Ива Уорън. Пред Gong.bg тя потвърди новината и уточни, че ще заема поста на административен директор при "червените".   .  "Радвам се, че отново съм във футбола. След Пирин имах нужда от малко почивка, за да си взема глътка въздух и да събера сили за ново предизвикателство. Щастлива съм, че вече ра >> повече

Пирин разгроми Добруджа с 4:0 в Благоевград

20 април 2021 | 07:08

Пирин разгроми Добруджа с 4:0 в мач от 28-ия кръг на Втора лига. „Орлетата“ записаха 17-та победа за сезона и остават на четири точки пред втория Локомотив (София). За да си осигури участие в елита тимът на Пирин се нуждае от още три точки в следващите три двубоя до края на сезона. Антон Карачанаков изведе нашия отбор напред с гол в първата минута, а Станислав Манолев удвои три мину >> повече