ЦСКА 1948 с първи трансфер- взе футболист от Сандански

24 май 2019 | 17:51

ЦСКА 1948 сключи днес договор с нападателя Милко Георгиев. Лявото крило сложи подпис в клубния офис, където беше приветстван лично от треньора Петко Петков.Георгиев е роден на 3-ти август 1998 година. Израства в Сандански, но след 7-ми клас е привлечен в школата на Ботев Пловдив. Записва дебют за мъжки тим още през сезон 2015-2016. За 4 сезона в Ботев има 20 мача с един гол – срещу Лудогорец >> повече

Боксът остава олимпийски спорт

24 май 2019 | 02:14

Аматьорският Бокс ще запази мястото си в Олимпийските игри, но на Международната боксова асоциация (АИБА) ще бъде забранено да организира боксовия турнир на игрите в Токио догодина. Това стана ясно след доклада на комисията в Лозана и изявлението на Международния олимпийски комитет.   МОК ще създаде работна група, която да организира състезанията по бокс, включително олимпийските квалиф >> повече

Който и да стане шампион -Станислав Манолев печели!

24 май 2019 | 00:30

България ще има днес своя нов шампион. Дали Лудогорец ще продължи безпрецедентната си хегемония и ще прибави осми пореден трофей във витрината си, или пък ЦСКА-София ще сложи край на разградското господство, предстои да разберем след точно 24 часа. Един човек обаче, независимо какво се случи утре вечер, вече е шампион на България.И той е от Благоевград. Разбира се, че става въпрос за 33-годишни >> повече

Европейска шампионка от ЮЗУ с опит за самоубийство!

24 май 2019 | 00:27

Трикратната европейска шампионка по борба Биляна Дудова е опитала да се самоубие. 21-годишната студентка в ЮЗУ "Неофит Рилски" в Благоевград е била открита във вторник вечерта с прерязани вени от съотборничката си Сезан Белберова в стаята им в столичен хотел, пише в днешния си брой вестник „Телеграф“. Незабавно на мястото пристигнала линейка от Спешна помощ и полиция. Дудова е отк >> повече