Първи благотворителен Коледен турнир по мини футбол ще се проведе в Благоевград

24 ноември 2017 | 13:11

Първи благотворителен Коледен турнир по мини футбол в зала ще се проведе в Благоевград. Той се организира от Българска футболна фентъзи асоциация, с подкрепата на Община Благоевград.  Турнирът бъде в рамките на два дни - 16 и 17 декември 2017 г. в спортна зала „Скаптопара“, с начален час 9:00 ч. Със средствата набрани от турнира ще бъдат подпомогнати Центровете за настаня >> повече

Плувци от Сандански с рекордни постижения

24 ноември 2017 | 07:36

В четвъртото издание на Международния турнир „Пловдив“ фурор направиха плувци от ПК “Сандански“. Йордан Янчев постави нов държавен рекорд за юноши ст. възраст на 100 м св. стил – 51,13, подобрявайки постижението на Антъни Иванов от 2014 г. Той спечели първото място и на 100 м съчетано, а на 400 м св. стил времето му донесе 772 т. по ФИНА и купата за най-добър съст >> повече

Лудогорец загуби с 1:2 от Истанбул Башакшехир

24 ноември 2017 | 00:13

Лудогорец загуби с 1:2 домакинството си на Истанбул Башакшехир от Група "C" на Лига Европа. В другата среща Брага спечели с 3:1 срещу Хофенхайм и си гарантира първото място в крайното класиране, събирайки 10 точки. Лудогорец е втори с 8, трети е Истанбул Башакшехир с 5, а Хофе има 4.  Кой ще е вторият отбор, който ще се класира на 1/16-финалите - ще стане ясно на 7 декември. Тогава Лудогор >> повече

Малчугани и родители се състезаваха в спортната надпревара „Мама, татко и аз” в Разлог

23 ноември 2017 | 14:41

За 11-та поредна година спортният празник „Мама, татко и аз“ обедини ученици от НУ „Яне Сандански“, техните родители и учители в името на спорта. Спортните игри са посветени на Деня на християнското семейство и се организират от началното училище. Родители и деца заедно се забавляваха в оспорваната надпревара при различните видове игри. Победители в състезанието са се >> повече