Венци Стефанов: Мачът с Ботев Пд няма да се състои, имаме 14 човека с COVID-19

30 октомври 2020 | 17:54

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов разкри, че има 14 заразени с коронавирус при “белите”, като поради тази причина е невъзможно мачът с Ботев Пд да се проведе. По програма срещата трябваше да се играе утре от 16:30 часа на стадиона в столичния квартал “Овча купел”. Стефанов обясни пред Дарик радио, че 11 футболисти от отбора са болни от COVID-19 и ще трябва да бъда >> повече

ЦСКА стигна до точка при 0:0 с Рома на “Олимпико”

30 октомври 2020 | 07:27

Рома и ЦСКА завършиха наравно 0:0 на стадион „Олимпико“ в италианската столица в двубой от група А на Лига Европа. "Римските вълци“ започнаха с осем промени в стартовия състав в сравнение с равенството 3:3 с Милан в понеделник. Тимът на Пауло Фонсека стартира устремно и удар на Хенрик Мхитарян предизвика намеса на Густаво Бусато. Малко след това Крис Смолинг вкара топката в мр >> повече

Григор Димитров е на ¼-финал след страхотен обрат във Виена

30 октомври 2020 | 07:10

Григор Димитров победи Стефанос Циципас в три сета в двубой от втори кръг на турнира от веригата ATP 500 във Виена след страхотен обрат и над двучасова битка, предаде БГНЕС. Това е най-голямата победа на българина за сезон 2020. Освен това Григор си върна на Циципас за загубата от него на Ролан Гарос. В първия сет и двамата тенисисти подаваха много стабилно и след нито един шанс за пробив в >> повече

Лудогорец загуби от ЛАСК в зрелищен мач в Австрия

29 октомври 2020 | 22:20

Шампионът на България Лудогорец записа втора поредна загуба в груповата фаза на Лига Европа, след като отстъпи на ЛАСК Линц с 3:4 като гост. Двата тима направиха зрелищен мач, но в крайна сметка домакините стигнаха до успеха, макар и да играха с човек по-малко в заключителните 20 минути. Срещата започна лошо за “орлите”, които изостанаха още във втората минута, когато Петър Филипови >> повече