Септември (Симитли) с 3:2 над Банско

27 юли 2017 | 07:54

Септември (Симитли) достигна победа над Банско в домакинска среща на стадион „Септември“ в Симитли Поредната контрола за симитличани завърши с успех след не добро първо полувреме. В 25-тата минута отборът на Банско откри резултата за 0:1. С изключително много пропуски се изявиха през първата част отборът на Септември (Симитли). За радост на домакините в 45-тата минута след подаване >> повече

Джокович няма да играе до края на сезона

27 юли 2017 | 07:41

Новак Джокович пропуска всички турнири до края на годината, стана ясно след официално изявление на тенисиста, който използва официалната си страница във Facebook, за да съобщи решението си. 12-кратният шампион от Големия шлем не доигра 1/4-финалния си двубой на тазгодишния Уимбълдън срещу Томаш Бердих, с на пресконференция по-късно разкри, че го мъчи травма в лакътя от 18 месеца.   Е >> повече

Антъни Иванов се класира за финала на Световното първенство по плуване

26 юли 2017 | 00:05

Българският плувец Антъни Иванов се класира за финала на 200 метра бътърфлай на Световното първенство по плуване в Будапеща. 18-годишният Иванов се класира четвърти във втория полуфинал на дисциплината с време 1 минута 55.58 секунди и по този начин се класира за финала, който ще се проведе утре след 18 часа българско време. В полуфиналите най-бърз бе японецът Дайа Сето с време 1 минута 54.03 с >> повече

25 години без сърцатият футболист на Пирин Благоевград Иван Лардев

25 юли 2017 | 09:58

Днес се навършват 25 години от смъртта на известния футболист Иван Лардев. Иван Лардев е роден в Белица през 1965 година, но от 1978 година става част от школата на Пирин. Постъпва в Спортния интернат на Благоевград и играе във всички гарнитури на Пирин. Има участия в юношеския национален отбор на България до 19 години. Първи треньор на Иван Лардев в школата на орлетата е Йордан Попмихайлов. На >> повече

Трима българи в битка за златото в Румъния

25 юли 2017 | 00:26

Трима български боксьори ще спорят за титлите на европейското първенство за ученици, което се провежда в Ръмнику Вълчеа (Румъния). Днес те спечелиха своите полуфинални мачове. В категория до 38 кг Радослав Росенов победи Елияс Идриси от Дания. Красимир Джуров в категория до 41,5кг се наложи над ирландеца Джейк Черлс. Уилям Чолов в категория до 62 кг пречупи Максим Ивасенко от Молдова. Данчо >> повече