Хебър победи с 10 души Септември в Симитли

20 Август 2018 | 08:31

Соченият за фаворит за промоция в професионалния футбол отбор на Хебър Пазарджик победи с 2:0, като гост Септември в Симитли в среща от втория кръг на Югозападната трета лига.

Победата на Хебър е още по-значима защото бе извоювана и с човек по-малко. А тя  е и първа за сезона, докато за Септември загубата е втора поред у дома със същия резултат. Домакините влязоха по-добре в мача, но нямаха късмета за вкарат гол . В средата на полувремето вратарят на Хебър Петър Дебърлиев получи червен картон от рефера Павел Цеков за игра с ръце извън наказателното поле.

Гостите нанесоха своя удар между 75 и 78-ма минута когато вкараха и двете си  попадения. Първо Руслан Иванов реализира дузпа, а след това Георги Недялков вкара и втори гол. Наставникът на Септември Спас Стоименов имаше прeтенции към рефера за отсъдената дузпа.Пирин спорт