График за извършване на профилактика на резервоарите и водопроводната мрежа в Благоевградско
График за извършване на профилактика /почистване и дезинфекция/ на резервоарите и водопроводната мрежа на населените места, експлоатирани от “Водоснабдяване и канализация” ЕООД – Благоевград както следва:
1.РП Благоевград
· Участък Села - Благоевград
Населено място |
Период |
с.Селище |
От 08:00 часа на 27.06.2017г.– вторник До 17:00 часа на 28.06.2017 г. - сряда |
с.Зелен дол |
От 08:00 часа на 26.06.2017 г. – понеделник До 17:00 часа на 27.06.2017 г. - вторник |
с.Падеш и с. Долно Лешко |
От 08:00 часа на 06.07.2017 г. – четвъртък До 17:00 часа на 07.07.2017 г. - петък |
с.Горно и Долно Българчево |
От 08:00 часа на 28.06.2017 г. – сряда До 17:00 часа на 29.06.2017 г. - четвъртък |
с.Горно Церово |
От 08:00 часа на 03.07.2017 г. – понеделник До 17:00 часа на 04.07.2017 г. - вторник |
с.Мощанец |
От 08:00 часа на 04.07.2017 г. – вторник До 17:00 часа на 05.07.2017 г. - сряда |
· Участък Симитли
Населено място |
Период |
гр.Симитли с.Градево |
От 08:00 часа на 11.07.2017 г. – вторник До 17:00 часа на 12.07.2017 г. - сряда |
с.Брежани с.Полето |
От 08:00 часа на 13.07.2017 г. – четвъртък До 17:00 часа на 14.07.2017 г. - петък |
с.Крупник с.Полена с.Черниче |
От 08:00 часа на 18.07.2017 г. – вторник До 17:00 часа на 19.07.2017 г. - сряда |
2.РП Гоце Делчев
· Участък Гоце Делчев
Населено място |
Период |
гр.Гоце Делчев |
От 8:00 часа на 26.06 до 17:00 часа 28.06.2017г. |
с. Корница |
От 8:00 часа на 19.06 до 17:00 часа 20.06.2017г. |
с. Брезница |
От 8:00 часа на 20.06 до 17:00 часа 21.06.2017г. |
с.Лъжница |
От 8:00 часа на 21.06 до 17:00 часа 22.06.2017г. |
с. Борово |
От 8:00 часа на 21.06 до 17:00 часа 22.06.2017г. |
кв.Средна - Гоце Делчев |
От 8:00 часа на 22.06 до 17:00 часа 23.06.2017г. |
с.Мусомища |
От 8:00 часа на 28.06 до 17:00 часа 29.06.2017г. |
с. Господинци |
От 8:00 часа на 29.06 до 17:00 часа 30.06.2017г. |
с. Буково |
От 8:00 часа на 03.07 до 17:00 часа 04.07.2017г. |
с. Делчево |
От 8:00 часа на 05.07 до 17:00 часа 06.07.2017г. |
с. Баничан |
От 8:00 часа на 06.07 до 17:00 часа 07.07.2017г. |
· Участък Гърмен
Населено място |
Период |
с. Гърмен |
От 8:00 часа на 01.07 до 17:00 часа 02.07.2017г. |
с. Дебрен |
От 8:00 часа на 05.07 до 17:00 часа 06.07.2017г. |
с. Дъбница |
От 8:00 часа на 07.07 до 17:00 часа 08.07.2017г. |
с.Хвостяне |
От 8:00 часа на 08.07 до 17:00 часа 09.07.2017г. |
с. Крушево |
От 8:00 часа на 22.06 до 17:00 часа 23.06.2017г. |
с. Огняново, Марчево |
От 8:00 часа на 28.06 до 17:00 часа 29.06.2017г. |
с.Балдево |
От 8:00 часа на 27.06 до 17:00 часа 28.06.2017г. |
с. Ковачевица |
От 8:00 часа на 26.06 до 17:00 часа 27.06.2017г. |
с. Скребетно |
От 8:00 часа на 23.06 до 17:00 часа 24.06.2017г. |
с. Осиково |
От 8:00 часа на 21.06 до 17:00 часа 22.06.2017г. |
с. Рибново |
От 8:00 часа на 19.06 до 17:00 часа 20.06.2017г. |
· Участък Хаджидимово
Населено място |
Период |
с. Тешово |
От 8:00 часа на 19.06 до 17:00 часа 20.06.2017г. |
с. Лъки |
От 8:00 часа на 21.06 до 17:00 часа 22.06.2017г. |
с. Парил |
От 8:00 часа на 26.06 до 17:00 часа 27.06.2017г. |
с.Гайтаниново |
От 8:00 часа на 28.06 до 17:00 часа 29.06.2017г. |
с. Нова Ловча |
От 8:00 часа на 30.06 до 17:00 часа 03.07.2017г. |
с. Блатска |
От 8:00 часа на 04.07 до 17:00 часа 05.07.2017г. |
с.Илинден |
От 8:00 часа на 04.07 до 17:00 часа 05.07.2017г. |
с. Копривлен |
От 8:00 часа на 05.07 до 17:00 часа 07.07.2017г. |
с. Нови Ляски |
От 8:00 часа на 05.07 до 17:00 часа 07.07.2017г. |
с. Садово |
От 8:00 часа на 10.07 до 17:00 часа 11.07.2017г. |
гр. Хаджидимово |
От 8:00 часа на 12.07 до 17:00 часа 14.07.2017г. |
с. Петрелик |
От 8:00 часа на 13.07 до 17:00 часа 14.07.2017г. |
с. Абланица |
От 8:00 часа на 12.07 до 17:00 часа 14.07.2017г. |
с. Теплен |
От 8:00 часа на 17.07 до 17:00 часа 19.07.2017г. |
с. Беслен |
От 8:00 часа на 20.07 до 17:00 часа 21.07.2017г. |
· Участък Сатовча
Населено място |
Период |
с. Сатовча |
От 8:00 часа на 19.06 до 17:00 часа 22.06.2017г. |
с. Крибул |
От 8:00 часа на 23.06 до 17:00 часа 24.06.2017г. |
с. Долен |
От 8:00 часа на 26.06 до 17:00 часа 28.06.2017г. |
с.Осина |
От 8:00 часа на 29.06 до 17:00 часа 30.06.2017г. |
с. Кочан |
От 8:00 часа на 03.07 до 17:00 часа 05.07.2017г. |
с. Ваклиново |
От 8:00 часа на 05.07 до 17:00 часа 06.07.2017г. |
с.Жижево |
От 8:00 часа на 06.07 до 17:00 часа 07.07.2017г. |
с. Фъргово |
От 8:00 часа на 10.07 до 17:00 часа 11.07.2017г. |
с. Вълкосел |
От 8:00 часа на 11.07 до 17:00 часа 14.07.2017г. |
с. Слащен |
От 8:00 часа на 12.07 до 17:00 часа 14.07.2017г. |
с. Плетена |
От 8:00 часа на 17.07 до 17:00 часа 20.07.2017г. |
3. РП Разлог
- Участък Разлог
Населено място |
Период |
гр.Разлог |
|
резервоар„23септември” |
От 8:00 часа на 11.07 до 17:00 часа 12.07.2017г. |
-резервоар „Голак” |
От 8:00 часа на 18.07 до 17:00 часа 19.07.2017г. |
-резервоар „Саровица” |
От 8:00 часа на 13.07 до 17:00 часа 14.07.2017г. |
с. Добърско |
не |
с. Горно Драглище |
не |
с. Долно Драглище |
не |
с. Баня |
От 8:00 часа на 03.07 до 17:00 часа 04.07.2017г.. |
-резервоар „Св.Троица” |
От 8:00 часа на 05.07 до 17:00 часа 07.07.2017г. |
с.Годлево |
не |
с.Бачево |
От 8:00 часа на 28.06 до 17:00 часа 29.06.2017г. |
-резервоарКулиното/Бойков рид/ |
не |
с.Елешница |
От 8:00 часа на 26.06 до 17:00 часа 27.06.2017г. |
м-ст Бетеловото |
От 8:00 часа на 20.07 до 17:00 часа 21.07.2017г. |
· Участък Банско
Населено място |
Период |
гр.Банско |
|
-ниска зона |
От 8:00 часа на 03.07 до 17:00 часа 04.07.2017г. |
-висока зона |
не |
-„Св.Иван” |
не |
гр.Добринище |
не |
с.Места |
От 8:00 часа на 13.07 до 17:00 часа 14.07.2017г. |
с.Кремен |
От 8:00 часа на 11.07 до 17:00 часа 12.07.2017г. |
с.Гостун |
не |
с.Осеново |
не |
с.Обидим |
От 8:00 часа на 12.07 до 17:00 часа 13.07.2017г. |
· Участък Белица
Населено място |
Период |
гр.Белица |
не |
с.Краище |
не |
с.Горно Краище и с.Дагоново |
не |
· Участък Якоруда
Населено място |
Период |
гр.Якоруда |
От 8:00 часа на 03.07 до 17:00 часа 04.07.2017г. |
с.Юруково |
От 8:00 часа на 04.07 до 17:00 часа 05.07.2017г. |