Децата на Симитли голямата изненада на международен турнир

22 Май 2019 | 18:16

Децата на Симитли завършиха на трето място на международен турнир по футбол в Панагюрище. На полуфинала загубиха само от Левски (София) с 3:1

След много добро първо полувреме, в което надиграха отбора на Левски, нашите деца поведоха в резултата с гол на Методи Кокалков още в 3 –та минута и изпуснаха още положения и полувреметозавърши с 1:0 за симитличани.

През второто полувреме след груби влизания от страна на противника бяха контузени две деца от отбора, но най- много се почувства контузията на капитана и отборът на Левски успя да обърне резултата с три далечни удара за крайното 3:1

В мача за третото място нашите деца надиграха отбора филиал на Горан Пандев Скопие с категоричното 5:2 с голове на Марин Бързачки, два, Методи Кокалков ,Вили Бачев и Антонио Бачев се отличиха с по един гол.

За най добър нападател на турнира бе избран Мартин Бързачки от Симитли.

На финала отборът на Вардар победи Левски с 4:1 и единствено загуби само от децата на Симитли.

Всички специалисти определиха отбора на Септември Симитли като най голямата изненада на турнира, което беше най – голямото признание за обора.