Дама ще свири Вихрен - Велбъжд Кюстендил

09 ноември 2018 | 06:50
0 коментара
Дама ще свири Вихрен - Велбъжд Кюстендил

Съдийски назначения - Трета лига ЮЗГ - 2018/2019

        Кръг:15

 

ОБОРИЩЕ /Панагюрище/ - БАЛКАН 1929 /Ботевград/ Георги Андреев (Съдия); Георги Петров (Асистент 1); Боян Станчев (Асистент 2);
10.11.2018 14:00 Венцислав Митрев (4-ти съдия); Стефан Ненчев (Делегат);
ВИХРЕН /Сандански/ - ВЕЛБЪЖД /Кюстендил/ Димитрина Милкова (Съдия); Мартин Ангелов (Асистент 1); Иван Радославов (Асистент 2);
10.11.2018 14:00 Иво Андреев (4-ти съдия); Атанас Петкашев (Делегат);
МАРЕК 1915 /Дупница/ - НАДЕЖДА /Доброславци/ Васил Минев (Съдия); Виктор Андриянов (Асистент 1); Ивайло Цолов (Асистент 2);
10.11.2018 14:00 Александър Вангелов (4-ти съдия); Александър Кабзималски (Делегат);
РИЛСКИ СПОРТИСТ /Самоков/ - ЧАВДАР /Етрополе/ Николай Рамунски (Съдия); Красимир Миланов (Асистент 1); Павел Драгомиров (Асистент 2);
10.11.2018 14:00 Петър Николов (4-ти съдия); Валентин Лазаров (Делегат);
ПИРИН 1941 /Разлог/ - БОТЕВ 1937 / Ихтиман/ Вилиян Видинов (Съдия); Георги Тодоров (Асистент 1); Мартин Венев (Асистент 2);
10.11.2018 14:00 Димитър Буров (4-ти съдия); Евгени Йорданов (Делегат);
БЕЛАСИЦА /Петрич/ - БАНСКО /Банско/ Волен Чинков (Съдия); Дениз Соколов (Асистент 1); Младен Маринов (Асистент 2);
10.11.2018 14:00 Йото Гарабедов (4-ти съдия); Пандо Кобуров (Делегат);
СПОРТИСТ 2009 /Своге/ - ХЕБЪР 1918 /Пазарджик/ Станимир Тренчев (Съдия); Юлиан Тодоров (Асистент 1); Николай Попниколов (Асистент 2);
10.11.2018 14:00 Йордан Воденичаров (4-ти съдия); Илиан Младенов (Делегат);
МИНЬОР /Перник/ - СЕПТЕМВРИ /Симитли/ Младен Пенев (Съдия); Калоян Кацаров (Асистент 1); Красимир Кирилов (Асистент 2);
10.11.2018 14:00 Геро Писков (4-ти съдия); Николай Петров (Делегат);
ГЕРМАНЕЯ /Сапарева Баня/ - СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /Сливница/ Петър Григоров (Съдия); Димитър Добромиров (Асистент 1); Мартин Русев (Асистент 2);
10.11.2018 14:00 Любомир Павлов (4-ти съдия); Стефан Йорданов (Делегат);

Добавете Вашия коментар!