ЦСКА гази преди дербито с Левски

11 Ноември 2017 | 23:35

Мъжкият волейболен ЦСКА продължава да побеждава у дома. В четвъртия си мач от началото на сезона в зала "Васил Симов" "червените" се наложиха над Черно море (Варна) с 3:0 и продължават без загубен гейм като домакин.

"Армейците" взеха първата част с 25:20 точки, вторият гейм възпитаниците на Александър Попов затвориха на 19 точки, а третия спечелиха с 25:16 и си осигуриха успеха в мача, пише cska.bg.

Венцислав Георгиев завърши двубоя с най-много точки за червените - 20, а Ивайло Стефанов добави 10 за победата.

В следващия кръг ще се играе първото вечно дерби през сезона в Суперлигата. ЦСКА приема Левски на 18 ноември (събота) от 18:00 часа.

ЦСКА - Черно море 3:0
(25:20, 25:19, 25:16)

Стартов състав: Пламен Шекерджиев, Христо Цветанов, Красимир Гайдарски, Ивайло Стефанов, Венцислав Георгиев, Владимир Станков, Мартин Божилов - либеро
Резерви: Димитър Димитров, Марио Стоянов, Яни Георгиев, Тодор Костов, Стефан Стоянов, Станислав Петков, Андрей Николов
Старши треньор: Александър Попов БЛИЦ СПОРТ