Беласица пречупи Банско и се върна към победите (ВИДЕО)

16 Април 2021 | 07:59

Беласица победи с 2:1 Банско в отложена среща от първенството на Югозападната трета лига. Със спечелените три точки момчетата на Саша Симонович остават на третото място с актив от 55 точки,докато Банско е на 17-та позиция с 18 пункта.

Домакините поведоха след 7 минути игра. Капитанът Марти Таушанов вкара с глава ,след центриране на Живко Димтиров. В 38-та Стивън Кирилов със страхотен удар от границата на наказаетлното поле направи 2:0. Малко преди края на полувремето съдиите отвениха редовен гол на Живко Димитров,като отсъдиха странна засада. В 55-тата минута Милко Георгиев от дузпа вкара гола за гостите от Банско.

В следващия кръг Беласица гостува в събота на Сливнишки герой, а Банско гостува на Перун Кресна.Пирин спорт